حضور کیان شار دانش در هفتمین نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران

هفتمین نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران فرصت دوباره ای است برای دیدار با اساتید ، کارشناسان و تمامی دوستانی که به دلایل علمی ، آموزشی یا تجاری ، تحولات مربوط به پیشرفت شرکت های ایرانی را در زمینه طراحی و تولید تجهیزات آزمایشگاهی دنبال می کنند.

شرکت کیان شار دانش همچون سال های گذشته با سرمایه گذاری کلان در بخش طراحی و ساخت ، کار تولید و ارتقاء مجموعه ای از دستگاه های پیشرفته و قابل رقابت با بهترین برند های خارجی را در ماه های اخیر به پایان رسانیده است و افتخار دارد آنها را در جریان هفتمین نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران در معرض دید و قضاوت صاحبان علم و دانش کشور قرار دهد. تجهیزات تولید شده و یا ارتقاء یافته مذکور عبارتند از :

1- سیستم جدید HPLC از نوع آنالیتیکال مدل DanChrom A2

2- سیستم جدید HPLC از نوع Semi preparative مدل DanChrom SP2

3- دستگاه کارل فیشر تیتراتور جدید مدل KFT50 با قابلیت های توسعه یافته و ظاهری جدید

4- دستگاه های پتانسیواستات / گالوانواستات / امپدانس آنالایزر مدل Radstat 10 و Radstat 1A و الکترود دیسک چرخان مدل RAD-RDE3 که با بکارگیری تمهیدات جدید در بخش الکترونیکی ، نسبت به تولیدات موفق قبلی ، از لحاظ فنی ارتقاء یافته اند.

5- دستگاه شبیه ساز نور خورشید مدل Tiny SUN

همچون همیشه ، آرزو داریم فرصت ارزشمند دیدار با شما و دریافت بی واسطه نظرات ، پیشنهادات یا انتقاد های شما را در جریان نمایشگاه کسب نماییم. چشم به راه دیدن شما عزیزان و بزرگواران در هفتمین نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران خواهیم بود تاریخ : 26 تا 29 آذر 1398

محل برگزاری : نمایشگاه بین المللی تهران

نشانی غرفه شرکت کیان شار دانش : سالن خلیج فارس ، غرفه شماره 24
بازدید : 970