مقایسه عملی کارل فیشر KFT21 با رقیب مشهور اروپایی

 

در تاریخ 19 دی ماه سال 1396 در محل آزمایشگاه شرکت کیان شاردانش مقایسه ای عملی میان دستگاه کارل فیشر KFT21 با محصولی از یک کمپانی مشهور رقیب به عمل آمد. در این آزمون ، هر دو دستگاه در شرایط مکانی و زمانی کاملا مشابه و همزمان برای تعیین میزان آب در یک نمونه دارویی یکسان مورد آزمایش قرار گرفتند. دستگاه کارل فیشر KFT21 در مدت زمان 132 ثانیه موفق به تعیین آب در نمونه به مقدار 0.61% شد و دستگاه کمپانی رقیب اروپایی در مدت زمان 160 ثانیه ، میزان آب موجود در نمونه را به مقدار 0.62% تعیین نمود.

این آزمون بارها تکرار شد تا تکرارپذیری دستگاه نیز مورد بررسی قرار گیرد و در نهایت نتایج بسیار مطلوبی حاصل گردید. تشابه نتایج میان دستگاه کارل فیشر KFT21 و دستگاه رقیب و تکرار پذیری مطلوب نتایج بیانگر توان غیر قابل انکار رقابت کارل فیشر KFT21 از لحاظ صحت و دقت کار با محصول شرکت مشهور اروپایی بود ، در حالی که توجه به زمان مورد نیاز برای دستیابی به نتیجه در دفعات مکرر ، نشان دهنده سرعت بهتر کارل فیشر KFT21 نسبت به رقیب بود.

ویدیویی از این مقایسه فنی جالب توجه در آپارات آپلود شده است و شما می توانید از لینک زیر به آن دسترسی داشته باشید. https://www.aparat.com/v/PL7t6

تیم فنی شرکت کیان شاردانش شما را به دیدن ویدیوی مذکور و مقایسه عملی کارل فیشر KFT21 با رقیب اروپایی آن دعوت می نماید.
بازدید : 1860