خرید کارل فیشر ایرانی : پرسش ها و پاسخ ها

کارل فیشر تیتراتور ایرانی با نشان KFT50 TITRIKA جدید ترین دستاورد از مجموعه دستگاه های کارل فیشر تیتراتوری است که از سال 1392 توسط شرکت کیان شار دانش به بازار کشور معرفی شده اند. تعهد شرکت سازنده به نوآوری مستمر در مورد این محصول باعث 4 بار ارتقا کیفی آن در طول 8 سال گذشته شده است. این در حالی است که هنوز اولین دستگاه های کارل فیشر ساخت کیان شار دانش که با نشان KFT21 به بازار کشور معرفی شدند ، با بهترین شکل ممکن در خدمت آزمایشگاه های کنترل کیفی هستند و در طول سال ها ، طول عمر و کیفیت خود را به نمایش گذاشته اند.

با اینکه همواره موج قدرتمندی از تبلیغات نشان های خارجی در بازار برای تاثیرگذاری بر قضاوت و انتخاب دستگاه کارل فیشر وجود دارد ، اما یک کاربر با تجربه و آگاه معمولا برای انجام " بهترین انتخاب " در ذهن خود به طرح برخی سولات مهم و بررسی پاسخ های احتمالی به این سوالات می پردازد و بدین ترتیب به ارزیابی هوشمندانه انواع محصولات دست می زند و در نهایت انتخاب خود را با توجه به نتیجه این ارزیابی انجام می دهد.

این نوشتار کوتاه که در قالب چند پرسش و پاسخ ارائه می گردد ، بر آن است تا با مطرح ساختن برخی از مهم ترین سوال های احتمالی یک خریدار کارل فیشر و بیان پاسخ های کوتاه به آنها ، مسیرساده ای را برای مقایسه منطقی میان کارل فیشر ایرانی با نشان KFT50 و رقبای آن به عمل آورد و مزایای این محصول را تا حد ممکن مشخص نماید.

1 - آیا کارل فیشر ایرانی با نشان KFT50 TITRIKA یک تولید واقعا ایرانی است ؟

KFT50 TITRIKA همانند مدل های قبلی شامل KFT21 و KFT50 یک محصول ایرانی است.

2 - کارل فیشر ایرانی تاکنون در چه مراکزی راه اندازی شده است ؟

از سال 1393 تا شهریور سال 1400 مدل های مختلف کارل فیشر ایرانی در ده ها مرکز صنعتی ، تحقیقاتی و پژوهشی شامل نیروگاه اتمی بوشهر ، صنایع شیمیایی اصفهان ( دو دستگاه ) ، پالایشگاه اصفهان ، شرکت داروسازی تماد ( دو دستگاه ) ، شرکت سم ایران و ... راه اندازی شده اند.

3 - آیا قیمت دستگاه KFT50 TITRIKA در مقایسه با رقبای خارجی به اندازه کافی مناسب می باشد ؟

با اینکه کارل فیشر ایرانی از بهترین مواد و قطعات ممکن ساخته شده و به همین دلیل قیمت تمام شده آن نسبتا بالاست ، با این حال بهای آن از رقبای خارجی حداقل 50 درصد کمتر است.

4 - آیا کیفیت دستگاه KFT50 TITRIKA با برندهای اروپایی یا ژاپنی قابل مقایسه است ؟

دستگاه KFT50 TITRIKA از کیفیت عالی برخوردار است. دقت و صحت نتایج حاصله و سرعت رسیدن به نتایج در این دستگاه مشابه بهترین برند های اروپایی است.

5 - محدوده اندازه گیری آب در کارل فیشر KFT50 TITRIKA چقدر است ؟

این دستگاه همانند تمام کارل فیشر های Volumetric قابلیت تعیین آب ( H2O ) را در محدوده 0.01 درصد ( 100ppm) تا 100 در صد دارد.

6 - کیفیت خدمات بعد از فروش دستگاه KFT50 TITRIKA چگونه است ؟

خدمات شرکت سازنده همواره در دسترس است و کارشناسان آن آماده رفع هرگونه مشکل احتمالی در اسرع وقت و با حداقل هزینه ممکن می باشند.

7 - تامین قطعات یدکی کارل فیشر KFT50 TITRIKA چگونه است ؟

کاربر KFT50 TITRIKA هرگز با معطلی ناشی از تاخیر در ورود قطعه به کشور مواجه نخواهد شد. این دستگاه به هر دلیل که دچار مشکل شده باشد در اسرع وقت تعمیر و به سر کار بازخواهد گشت. انباری از قطعات یدکی و یک تیم فنی مجرب آماده سرویس و رفع هر گونه عیب احتمالی دستگاه هستند.

8 - قیمت سرویس و قطعات یدکی کارل فیشر KFT50 TITRIKA در مقایسه با رقیبان خارجی چگونه است ؟

سرویس این دستگاه در اغلب موارد بصورت رایگان انجام می شود. قیمت قطعات یدکی آن نیز به مقدار باور نکردنی ارزان تر از قیمت رقبای خارجی است.

9 - آیا این دستگاه از محلول ها و موادی مشابه سایر دستگاه های کارل فیشر استفاده می کند ؟

بله ، کارل فیشر KFT50 TITRIKA از محلول ها و مواد یکسان با سایر دستگاه های کارل فیشر استفاده می کند.

10- با توجه به برخی تجارب منفی از تولیدات ایرانی ، آیا به راستی می شود به کارل فیشر ایرانی ساخت شرکت کیان شار اعتماد کرد ؟

کارل فیشر ایرانی از زمان اولین ورود به بازار تاکنون ازتمامی آزمون های عملی سربلند بیرون آمده است . یکی از انگیزه های اصلی ما در طراحی و تولید این دستگاه آن بوده است که بتوانیم به خود و به مشتریان محترم خود ثابت نماییم که کالای ایرانی هم اگر با برنامه ریزی صحیح ، بکارگیری مواد و قطعات مرغوب و با آینده نگری و عدم جستجوی منافع زودگذر ساخته شود ، قابل اطمینان خواهد بود و قابلیت رقابت با بهترین تجهیزات خارجی را می تواند داشته باشد و امروز خوشبختانه این هدف به خوبی حاصل شده است.

11- آیا کار با کارل فیشر KFT50 TITRIKA آسان است ؟

بله. به لطف برنامه داخلی خاصی که برای دستگاه طراحی شده ، کار با آن بسیار آسان است.

12 - میزان رضایت کاربران از کارل فیشر های ساخت شرکت کیان شار دانش چقدر است ؟

پاسخ به این سوال با مراجعه مستقیم به کاربران قدیمی قابل بررسی است و ما امکان چنین ارتباطی را فراهم می سازیم. با این حال ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بسیاری از کاربران دستگاه های کارل فیشر KFT21 یا KFT50 در سال های اخیر اقدام به خرید دومین یا حتی سومین دستگاه از این نشان ایرانی کرده اند و این موضوع می تواند تاکیدی بر رضایت آنها از کیفیت این محصول باشد.

13- آیا می توان کارل فیشر KFT50 TITRIKA را پیش از خریدن آزمود ؟

بله . ما از هر گونه آزمون پیش از خرید توسط مشتریان بالقوه خود استقبال و حتی آن را پیشنهادمی کنیم. چگونگی انجام این کار با گفتگو و برنامه ریزی دو طرفه قابل طرح ریزی است و شرکت کیان شار دانش هیچگونه منعی برای این کار ندارد.

14- زمان تحویل دستگاه کارل فیشر KFT50 TITRIKA چقدر است ؟

در قریب به اتفاق موارد این دستگاه آماده تحویل است و روند تحویل آن بیش از یک هفته به طول نمی انجامد.


1400-06-31 16:37
بازدید : 95